İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

İnsan kaynağını iyi yöneten, işini de iyi yönetir anlayışla oluşturduğumuz oraganizasyon yapısı neticesinde, Porselen de çalışıyor olmak gerçek anlamda bir ayrıcalıktır. Bu ayrıcalık personelimize verdiğimiz değerle ölçülüdür. Biz personelimize öncelikli olarak müşteri ilişkilerini, iletişim becerilerini, sosyal sorumluluk alanlarına katkı sağlamayı öğretiriz. Kişisel gelişime yönelik süreklilik arz eden eğitimler vererek çalışanlarımızın kişisel gelişimlerine katkı sağlarız. 

Eğer sizde Porselen Yemek ailesinde kariyer yapmayı planlıyorsanız kısa özgeçmişinizi info@porselenyemek.com adresine yollayınız.

ŞİRKET ÇALIŞAN KÜLTÜRÜ 


Porselende çalışıyor olmak ayrıcalıktır kavramı , Eğitim ve hizmet anlayışı başta olmak üzere Şirket içinde oluşturduğumuz çalışma anlayışı ile sürekli olarak tüm personelimiz bir kültür olarak aktarılmaktadır. Bu düşünce anlayışı ile çalışanlarımızın şirkete olan bağlılığını, yapmış olduğu işe karşı olan duyarlılığını geliştirmekteyiz. 

YETKİNLİKLER 

Yetkinlik, kişinin işini yaparken uyguladığı yöntemdir; bilgi, yetenek, motivasyon ve kişilik bileşenlerinden oluşur. Personelimizin yetkinlik kavramlarına sahip olması bizim için en önemli özelliktir. Özellikle kriz yönetimi, problemler karşında sergilediği duyarlılık, insiyatif kullanma becerisi personelimizin temel özellikleridir. 

EKİP ÇALIŞMASI 

İş hayatında bir bütünlüğün sağlanılması için ortaklaşa yapılacak olan çalışmaların önemi büyüktür. Ekibimizin az zamanda çok iş başara bilmesi için ekip çalışmasının önemi çeşitli eğitim çalışmalarımızın eşliğinde işletme kültürü olarak oluşturulmaya çalışılır. 

Projenin içeriğine göre görev tanımları yapılarak çalışanlarımızın sorumluluk alanları belirlenerek uzmanlaşması sağlanılır. 

HİZMET SANATI 

İyi bir yemeği pişirmek kadar , iyi bir şekilde sunmak da çok önemli bir unsurdur. Çalışanlarımıza öncelikle hizmet sanatının ne demek olduğunu , degerlerini, faydalarını, kazanımlarını ögretiriz. Her projemizde tüm çalışanlarımıza kendi işinin patronu olma düşüncesini aşılayarak başarı oranlarını yükseltmeye çalışırız. 
DEPARTMANLARIMIZ 

Kurumsal kimlik yönetimi çerçevesinde Çalışanlarımızın görev tanımları içinde uzmanlaşması için sorumluluk alanlarını belirleriz. Departman oluşumlarında kişilerin yetkinliklerini arttırmak amacıyla insiyatif kullanma becerilerini geliştirmesini sağlarız. 


Pazarlama departmanı 
Kalite departmanı 
İnsan kaynakları departmanı 
Satın alma departmanı 
Satış sonrası hizmetler 
Proje departmanı 
Sevkıyat departmanı 
Eğitim Departmanı 
Bilgi İşlem 

EĞİTİM ÇALIŞMALARIMIZ 

Bize göre başarısızlık ancak eğitimsizlik nedeniyle oluşan bir kavramdır. Hizmet sektörünün en büyük handikaplarından biride eğitimsiz insanlarla hizmet etmeye çalışmaktır. Bu düşünce anlayışla hem müşterileirmize duydugumuz saygı hemde çalışanlarımza verdiğimiz önem doğrultusunda onların kişisel gelişimlerine katkıda bulunmanın bilinciyle hareket ederiz. 

Çalışanlarımızın daha başarılı olması şirket kültürünün oluşturulması ancak eğitimlerle gerçekleşe bilir. Aşağıda konu başlıkları belirtilmiş olan eğitimleri bünyemize katılan tüm personelimize sistematik olarak verilmektedir. 

Personel eğitimleri 
Hijyen eğitimi 
Pazarlama Eğitimi 
İletişim teknikleri eğitimi 
Ekip çalışması 
Davranış Bütünlüğü 
Kişisel gelişim 
Uzmanlaşma 
Hizmet Sanatı 
Sosyal Sorumluluk 
Sigara ve kötü alışkanlıkları soyutlama