Porselenin kurulum aşamasında sahip olduğu temel değerlerin başında iş geliştirme ve farklılıklar yaratma konuları ele alınmıştır. 

Farklılık stratejimizi sürekli olarak değer yaratmakla ölçülü tutarız. Değer yaratma da sürekliliği sağlayabilmekle orantılıdır. Bize göre sonuç alıcı farklılıkların planlanması müşteri profilini tanımakla da orantılıdır. . Stratejimiz kimin neye ihtiyacı olduğu ve nasıl karşılanacağı konusunda tutarlı seçimler yaparak müşterilerimize sunmaktır.  Biz verdiğimiz hizmete normal bir yemek hizmeti olarak bakmayız. Her projemiz bizim için farklı önem ve anlam taşır.

 

Amacımız renkli ve kaliteli bir hizmet yelpazesini müşterilerimize sunmaktır. Farklılıklarımızın başında menü oluşumları geniş bir yelpazede yer alır. . Porselen sadece yerinde üretim esasına göre hizmet verdiği için dünya mutfaklarından sayısız seçenekler sunabilmektedir.

 

Yemek sektöründe ki firma sayısının çokluğu, başka bir değişle arz ve talep orantısının çelişkili sayılara nüfus etmesi nedeniyle sektör içinde ki firmalardan farklı olmanın bizi başarıya götürecek en büyük silah olacağını biliyorduk. Düşüncelerimizin tohumları bu şekilde atıldığında farklı olmanın sıradan olmaktan kaçınarak, müşterilerimizin hoşun gidecek, onlar üzerinde etki bırakacak çözümler olduğunu anladık. Kısacası farklı olmanın yollarını arayarak çıktık yola sizlere daha yakın olmak için yoğun çabalar harcadık. 

 

Farklılık anlayışımız proje ve organizasyon yapısına değişkenlik göstermektedir. Bu yüzden farklılıklarımız ve sunduğumuz hizmetlerimiz müşterilerimize proje planlama dönemlerinde daha detaylı olarak anlatılmaktadır.

 

Farklılıklarımız Toplam 5 ayrı uygulama ile sizlere hizmet etmeyi bekliyor.

 

1-         Müzikli yemek organizasyonları

2-         CiroFood Kazanç Sistem

3-         Aktivasyonlu Yemek Organizasyonları

4-         Tatlı Festivali

5-         Sürpriz Hediyeli Yemek Organizasyonları