Hizmet yelpazesini iki ayrı kategoride değerlendiren porselen; yemek hizmetleri ve catering organizasyonları çercevesinde kurumların bu anlamdaki ihtiyaçlarını karşılayacak bir düzenleme ile çalışmaktadır.

 

Porselen her iki hizmet alanında da, profesyonel kendi konusunda deneyimli ekibiyle, müşterilerine yüksek kalitede hizmet vermeyi amaçlayarak sürekli müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

 

TOPLU YEMEK

Porselen, sadece yerinde üretim anlayışıyla hizmet veren bir toplu yemek firmasıdır. % 100 müşteri memnuniyetine dayalı olan hizmet anlayışımız içinde taşıma yemek hizmeti bulunmamaktadır.  

Porselen yemek sektöründe hizmet verdiği firmalara bugüne kadar alışık olmadıkları bir hizmet anlayışı sunmak için kurulmuştur. Amaç; firma çalışanlarının her koşulda memnun kalmalarını sağlamaktır.

Porselen, hizmet vereceği tüm kurumların sadece yemek üreten bir parçası olmaktan ziyade o firmanın dinamosu olmayı, çalışan memnuniyetini garanti altına almayı amaçlayan bir yapıya sahiptir.

Porselen, yerinde üretimin verdiği avantajla, Türk  mutfağının yanı sıra, dünya mutfaklarından seçtiği spesiyal yemek çeşitleri ile hizmetlerine her zaman farklılık katmayı amaçlamıştır.

 

CATERİNG

Yemekli veya yemeksiz olarak talep edilen her türlü organizasyonları müşteri talepleri doğrultusunda gerçekleştirmekteyiz.   Brunch Plus markası altında topladığımız catering hizmetlerimizi aşağıdaki loğoya tıklayarak sayfamızı  daha detaylı inceleyebilirsiniz.