Toplu Yemek Sektöründe Olması Gerekenler

26.02.2015 12:07:00

 

TOPLU YEMEK SEKTÖRÜ VE OLMASI GEREKENLER

Toplu yemek hizmetinin yaygınlaşmaya başladığı bugünlerde hijyenik ve sağlıklı bir şekilde yemek üretebilmek için üretim yerinin ve kullanılan ürünlerin kalitesi Porselen Toplu Yemek olarak öncelikli şartımızdır. Bu şartlar, üretim yerinin kurulumundan yemeğin dağıtım aşamasına kadar olan süreçte en iyi hijyen koşullarını sağlayarak gerçekleştirmekteyiz.

 

Porselen Toplu Yemekte Hijyen, Kalite ve Lezzetin korunmasını sağlamak için;

Üretim aşamasında kaliteyi sağlayarak süreklilik kazandırmayı hedeflemektedir. Günlük yapılan bir üretim olduğundan her aşamada kontrolü sağlamaktayız. Bizim için tazeliğin ve lezzetin kontrolünü sağlayarak, kalite anlayışını temel hedefimiz olarak görürüz. Kalite ve sağlığımız açısından güvenli ürünler üreterek tüketiciye sunmaktayız.

Porselen Toplu Yemek olarak; Üretim aşaması, yemekhane, mutfak düzeni, eğitimli ve deneyimli personel dahilin de, temizlik ve servisine kadar tüm sürecin sorumluluğunu en doğru şekilde üstlenmektedir. Müşterilerimize en iyi yemek hizmeti sunarak, müşteri memnuniyetini sağlamaktayız.

Porselen Toplu Yemekte öncelikli değerimiz halk sağlığını düşünmektir. Bunun için Kalite, Hijyen ve Lezzetten ödün vermeden sofralarınıza en iyi şekilde hizmet etmeyi amaçlamıştır.

Kalite, Hijyen ve Lezzetin yanında fiyat kavramı da önem taşımaktadır. Hizmet ve ürün değerini belirlerken, lezzeti ve güvenilir gıda sunumunu sağlamaktayız. Porselen Toplu Yemek, fiyatı ikinci planda tutarak en iyi hizmet ve kaliteyi güvenilir bir şekilde sofralarınıza sunmaktadır.

Merdiven altı çalışan firmaların, fiyatlarını düşük tutmaları bundan dolayı kalitesiz, sağlıksız hizmetlere yol açmaktadır. Bu durumda müşterilerimizi bilinçlendirmekteyiz. Çünkü ‘Düşük Fiyat’ müşteriye çekici gelmektedir. Belli bir kalite standardını yakalamış tecrübeli işletmeler tercih edilmeli, Porselen Toplu Yemek olarak bu sektörde kazançtan önce üretim ve hizmeti ön planda tutmaktayız. Kaliteli hizmet sunarak tüketici sağlığını düşünüyoruz.

Porselen Toplu Yemek, eğitimli ve deneyimli personel seçerek, personelimize şirket kültürü, kalite anlayışı ve kalite yönetimi eğitimlerini tamamladıktan sonra projelerimizde yer almasını sağlarız. Porselen Toplu Yemek olarak çalışanlarımızın yaptığı işten mutlu olmasına önem veriyoruz. Çalışan personelimizde bizim için değer taşır. Çalışanlarımız vermiş olduğu hizmetten ve yaptığı işten mutlu olursa mutluluğunu müşterilerimize de yansıtacağına inanıyoruz.

Porselen Toplu Yemek, ‘Mutfağımızdaki Mutluluğu Sofralarınıza Taşımaya Devam Edecek’ Müşteri memnuniyeti en önemli değerimiz… Müşterilerimizi memnun etmek ve aynı zamanda mevcudiyetlerini sürdürebilmek için en başta, müşteri beklentilerimizi en iyi şekilde değerlendirip hareket ederiz. Sunmuş olduğumuz hizmette müşteri beklentilerinin uyuşmasını dikkate alarak hizmet vermekteyiz.

Porselen Toplu Yemek; Planlama, Organize etme, Mutfak mimarisi, Mönü hazırlama, Hijyen, Ürün geliştirme, Kaliteli üretim, Tüketicilerin bilinçlendirilmesinde gerekli eğitim ve uygulamalarla sorunsuz hizmet sunmaya çalışmaktayız.

Çalışma hayatımızda, günde en az bir öğün toplu yemeğe ihtiyaç duyulmakta ve bu hizmet den yararlanılmaktadır. Toplu yemek kalitesini ve fiyatını belirlerken yukarıda saydığımız unsurların hiçbirinin göz ardı edilmeden değerlendirilmelidir. Bu kapsamda Porselen toplu yemek müşterilerimizin beklentilerini karşılayacak şekilde kaliteli, güvenli, ekonomik, hijyenik ve iyi bir servis hizmetini sunmaya, değerlerinden ödün vermeyecek şekilde devam etmektedir.