Hedef ve İlkelerimiz

 

 

 Hedefimiz, değer yaratmaktır.

 

 

 
PORSELEN'nin  hedefi, müşterilerinin işlerine sürekli olarak artı değer katmaktır. Üstlendiğimiz her işi ''en iyi'' şekilde gerçekleştirmek için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayız.

   

  

 

 

İşimizin garantisi, çalışanımızın kalitesidir.

 

   
PORSELEN nitelikli çalışanları ile karşılıklı güven ortamı oluşturmak ve takım çalışması içerisinde sürekli gelişmeyi sağlamak için özen gösterir. Bu özeni eğitimli iş arkadaşlarımızın kendisine ve çevreye duyduğu saygı ile birleştirdiğimizde başarıyı yakalayacağımıza inanırız.

 

 

 

 

Geleceğimizin güvencesi, değişime açık olmamızdır.

   
PORSELEN her çalışanın kendini geliştirmesi için uygun ortamı hazırlar ve bu konuda ödün vermeksizin çalışmasını bekler. En kıt kaynak olan zamanı yeniliklerin geliştirilmesi ve uygulanması için  en iyi şekilde değerlendirerek çalışmasını sağlar.

 

 


Başarının sırrı rekabet gücünü artırmada süreklilik sağlamaktır.

 

PORSELEN müşterilerine verdiği hizmetin her evresinde müşterileri ile çözüm ortaklığı ruhu içinde bütünleşerek çalışır. Rekabet koşulları ne olursa olsun kalite standartlarımızdan taviz vermeyiz.

 

 


Başarmak bizim için görev değil, tutkudur

     
Bir projeye başladığımızda sistemimizle girdiğimiz mutfaklarda,  müşterimizin gereksinimlerini karşılamak işletme anlayışımızın en temel yapısını oluşturur. % 100 müşteri memnuniyetini hedefler ve bu anlayış çerçevesinde başarıya odaklanırız.

 

 


Her proje için doğru ekip

  
Her çalışma için,  çalışmanın kapsamına göre konusunda  deneyimli bir proje ekibi oluştururuz. Ekibin yönetimini,  uygulama becerisini  ve  yeteneklerinin dengeli olmasını projenin başarısı için birinci şart olarak görürüz.

 

 

    
Her ekipte deneyimli , nitelikli personel

   
Ürettiğimiz işin kalitesinin doğrudan o işi yapan personelimizin  nitelikleri ile bağlantılı olduğunu biliriz. Bu nedenle çalışanlarımızı konularında deneyimli ve başarıları kanıtlanmış kişiler arasından seçeriz.