Hakkımızda

 


Kurucularının sektördeki bilgi ve tecrübelerini farklı bir anlayışla bütünleştirerek hayallerindeki  yenilikleri gerçekleştirmek için 2014 yılında oluşturduğu Porselen Toplu Yemek, bu amaç doğrultusunda çalışmalarına devam etmektedir.

Yolun başında yüklendiği misyona bağlı kalan Porselen Yemek,

Hizmetlerinde yüksek kalite standardı oluşturarak müşteri memnuniyetini sürekli kılmak,
İş gücünde eğitim ile deneyimi bir araya getirerek ve "ne yaparsan yap en iyisini yap" anlayışını benimseyerek doğal bir fark yaratmıştır.

Toplu yemeğin dışında Brunch Plus markası ile Catering  organizasyon alanında da faaliyet gösteren Porselen Yemek,  genç ve dinamik yapısıyla sektörün en farklı, en akıcı iş anlayışına sahiptir.

Organizasyon yapısını sadece yerinde üretim ve entegre yönetim anlayışla yürüten Porselen Yemek, Türkiye genelinde İstanbul, İzmit, Sakarya Bursa, Edirne ve Tekirdağ illerinde faaliyet göstermektedir.

 

 

 

 

VİZYONUMUZ

 


Toplu yemek sektöründe farklılıkların yaratıcısı olarak, müşterilerine ve çalışanlarına süreklilik arz eden imkanlar sunarak büyümektir. 

 

 

MİSYONUMUZ
 

Yenilikçi , geliştirici, global bakış açısıyla sektöre yön vererek, vizyonumuzu genişletmektir.

 

 

DEĞERLERİMİZ  

Yaptığımız işi severiz , saygı duyarız.
Müşterilerimize bu duyguyu yaşatırız.
Müşteri memnuniyeti için çalışan memnuniyetine önem veririz.
Eğitim ve iş geliştirmeyi alışkanlık haline getiririz.
Kalite anlayışını en temel ilkemiz olarak görürüz.

 

 

KURUMSAL STRATEJİ


Bize göre kurumsal strateji; sonuç alıcı hareketlerin planlanması ve yönetimi olarak tanımlanmaktadır. Projelerimizde kimin neye  ihtiyacı olduğu ve bu ihtiyaçların nasıl karşılanacağı konusunda tutarlı tespitler yaparak sistemimizi geliştirmek ve  işimize odaklanmak temel stratejimizi oluşturmaktadır.